BRANDING

Bir insanı tarif ederken nasıl başlarsınız? Önce gözlerinden mi? Yoksa kilosundan mı bahsetmeli? Ne kadar güzel ya da yakışıklı olmasından mı? Belki de kıyafetlerinden bahsetmeye başlamalı. Bir markanın ismi, logosu, sloganı, mottosu ve tüm kurumsal kimliği kendinden nasıl bahsedileceğinin resmini çizer.

1

Sahip olduğunuz iş yerinin bir marka olması ve sizi anlatması için gereken kimliğin bütünlüğü en önemli noktadır. Kurumsal kimliğinizi hazırlamadan önce, ajansınızın sizi ve değerlerinizi doğru bir şekilde anlaması gerekir. Sizi ve markanızı en iyi şekilde yansıtacak markalama sürecine doğru renk seçimi ile başlanır. Marka manifestosu oluşturularak markayı konumlandıracak duruş karakterize edilir. Seçilen renk tercihi ve marka manifestosunda belirtilen kriterlere uygun olarak kreatif logo tasarımı ile süreç devam eder. Markanın onayından geçen logo üzerinde kurumsal kimlik materyalleri inşa edilir. Oluşturulan kurumsal kimliğe uygun olarak marka imajı çizilir ve yönetimi sağlanır. Tüm kurumsal kimlik çalışmaları, markanın dijital platformları için mecralara uygun olarak düzenlenir.

2

Branding sürecinde sizler için neler yapacağımızı kısaca özetlersek;

  • Logo Tasarımı
  • Kurumsal Kimlik Tasarımı
  • Kurumsal İmaj Yönetimi
  • Dijital Kurumsal Kimlik Tasarımı

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.