DIGITAL PR

Dijital dünyanın en önemli kurallarından biri de netandaşların (Philip Kotler’e göre internet vatandaşları) sizden nasıl bahsettiğidir. İçerik üreticisi fenomenlerin, ünlülerin veya sektörde önde gelen içerik platformlarının, adınızdan bahsetmesi pazarlama süreçlerinize en yüksek katkıyı sağlayabilir. Kısacık bir paylaşımla milyonlar sizden nasıl haberdar olabilir?

1

Dijital dünyanın kanaat önderleri olan influencerlar aracığıyla hedef kitleniz üzerinde daha hızlı etki kurabilir ve pazarlama sürecinizi hızla yönetebilirsiniz. Burada önemli olan ise marka kimliğinize uygun bir influencer ile gerçek bir kampanya yürütebilmektir. Dijital pazarlama süreçlerinde sizin için en uygun kategoride influencerlar ile iletişiminizi sağlıyor, pazarlama sürecinde maksimum etki yaratacak kampanyaları hazırlıyor ve süreci sizlerle birlikte yönetiyoruz.

Hedef kitle gözünde markanızı güçlü ve tercih edilen bir marka olarak konumlandırmasını yapıyor ve bu sürecin kalıcı olması için gerekli adımları atıyoruz. Süreç içerisinde karşılaşılabilecek krizlere karşı kriz planları oluşturuyor, dijital kriz durumlarında ise hızlı aksiyon alarak sürecin yönetimini sağlıyoruz.

2

Dijital PR sürecinde sizler için neler yapacağımızı kısaca özetlersek;

  • Influencer Marketing
  • Dijital Kriz Yönetimi
  • Dijital Algı Yönetimi

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.