GOOGLE REKLAM YÖNETİMİ

Google üzerinden her saniye milyonlarca arama gerçekleşiyor. Milyonlarca insan, YouTube üzerinden binlerce dakika video izliyor. Peki, müşteri adaylarınız bunları yaparken siz neden onlarla bu harika yemek masasında buluşmayasınız?

1

İnternet kullanıcıları, merak ettikleri bir konu hakkında sorularını öncelikle dünya üzerinde en çok kullanılan arama motorları üzerinden sorgulamaktadır. Google reklamları, ürün veya hizmetinizi, hâlihazırda ihtiyaç duyan hedef kitleye göstermek ve potansiyel hedef kitlenize sunmak için en iyi fırsattır.

Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek için hedef kitlenizin dikkatini çekecek yaratıcı içeriklerin yanında doğru bir hedefleme ve reklam planlaması yapmak gerekir. Aksi takdirde cebinizde büyük bir delik açılmış olabilir. Hedef kitleye yönelik doğru bir strateji temeline dayanmayan reklam kampanyaları bütçe ve zaman kayıplarının yanı sıra itibar kayıplarına da neden olabilmektedir.

Bu büyük pazar içerisinde rakiplerinizden sizi ayıracak reklam stratejileri geliştirmek, reklam sürecini doğru yönetmek ve bu verileri bir sonraki çalışmalarınız için analiz etmek, Google Reklam Yönetimi kategorisinde sizler için sunduğumuz diğer hizmet başlıklarımızdır.

2

Google Reklam Yönetimi sürecinde sizler için neler yapacağımızı kısaca özetlersek;

  • Reklam Planlaması
  • Reklam Stratejisinin Oluşturulması
  • Reklamların Yönetimi
  • Reklamların Raporlanması

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.