MENTMONEWS

Türkiye’de Bir İlk: Sanal Asistan Gigaaa Mentmon’da

Türkiye’nin yapay zekâ ile donatılmış ilk sanal asistanı Gigaaa, geliştirilmiş ileri teknolojisiyle, dijitalin tüm dinamiklerine birlikte hâkim olmak için ilk kez mentmon.com web sitesinde uygulamaya geçti.

Google’dan Arama Sonuçlarını Test Edecek Yeni Özellik Denemeleri

İnsanların sık kullandığı bir arama motoru olan Google, haber sitelerinin güvenirliği konusunda yeni bir özellik için çalışmalara başladı.

İnstagramdan Bir Yenilik Daha Eğlence ve Videoya Geçiş

Popüler sosyal medya platformu Instagram, fotoğraf içerikleri yayınlama imajından sıyrılarak eğlence ve videoya ağırlık vereceğini duyurdu.

Muhteşem İş Birlikleri Gerçekleştirdik

Gerçekleşen bu iş birlikleri ile daha da güçlenerek, birlikte çalışacak olmanın sevincini yaşıyoruz.

Mentmon Reklam Ajansı DEİK Üyesi

Mentmon Reklam Ajansı da Türk özel sektörünün dış ticaret, uluslararası yatırımlar, hizmetler, müteahhitlik ve lojistik başta olmak üzere, dış ekonomik ilişkilerini yürütme; yurt içi ve yurt dışında yatırım imkânlarını araştırma; Türkiye'nin ihracatını artırmaya katkı sağlama ve benzeri iş geliştirme çalışmalarını koordine eden Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) üyesi…

E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Konferansında “Dijital Pazarlamada Kazandıran Taktikler” Üzerine Konuştuk

İstanbul Ticaret Odası tarafından düzenlenen E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Konferansında “Dijital Pazarlamada Kazandıran Taktikler” konulu konferansa katıldık.

ENVE ’19 Etkinliğinde “Dijital Markalaşma ve Girişimcilik” Üzerine Konuştuk

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Çevre Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen ENVE ’19 etkinliğinde bizde yerimizi aldık. Kurucu ortağımız Kağan Kamacıoğlu “Dijital Markalaşma ve Girişimcilik” konulu konuşması ile girişimcilerin markalaşma süreçlerinde nelere dikkat etmeleri gerektiği hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Gelişim Üniversitesi Dijital Markalaşma ve Kariyer Konferansında Öğrencilerle Buluştuk

İstanbul Gelişim Üniversitesi İletişim Tasarımı Bölümü tarafından düzenlenen, sektör buluşmaları kapsamında gerçekleşen Dijital Markalaşma ve Kariyer Konferansı’nda bulunduk.

Medipol Kariyer Zirvesi’nde Dünden Bugüne Dijital İK Üzerinde Konuştuk

İstanbul Medipol Üniversitesi İnsan Kaynakları Kulübü’nün düzenlediği Medipol Kariyer Zirvesi ’19 etkinliğinde bizde yerimizi aldık. Kurucu ortağımız Kağan Kamacıoğlu “Dünden Bugüne Dijital İK” konulu konuşması ile dijitalde değişen insan kaynakları alanıyla ilgili dinleyicileri bilgilendirdi.

ADVENTURE ’19 - Macera Turizmi ve Sporları Fuarındaydık

ADVENTURE - Macera Turizmi ve Sporları fuarında yerimizi aldık. Etkinlik odaklı turizmi ve macera sporlarına artan ilginin oluşturduğu sektörel network ihtiyacına cevap veren ADVENTURE TURKEY ’19, sektörün birbiriyle bağlantılı alanlarını bir araya getiren tek fuar olma özelliğini taşır.

ATRAX’19 Endüstri Fuarındaydık

14 – 16 Şubat 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ATRAX’da eğlence ve rekreasyon fuarında biz de bulunduk.

Adres Gezgini “Dijital Dönüşüm” Eğitiminde Buluştuk

Adres gezgini tarafından gerçekleştirilen, Online Tüketici Davranışları ve Google Çözümleri eğitiminde biz de bulunduk.

İdeasoft Dijital Performans Günlerinde Yerimizi Aldık

Google Analytics üzerinden sitenize gelen ziyaretçileri birçok farklı segment üzerinden analiz etme imkânı sunan İdeasoft, Dijital Performans Günleri düzenledi. 3. bölümü gerçekleşen Google Analytics ile Veri Analizi Eğitiminde, Google Adwords alanında uzmanlaşmak isteyen katılımcılar ağırlandı.

Türkiye Teknoloji Buluşmalarında Yerimizi AldıkTOBB, ATSO, TEB, Gittigidiyor, Turkcell, Ticimax, Pegasus, Sefamerve, F.I.T Solutions, Emarsys Dorabase, Ayen Software, Kariyer.net, Q’in Medya, Pepakura ve EticaretSEM gibi birçok büyük markanın CEO, kurumsal iletişim, pazarlama direktörlerinin de konuşmacı olduğu TOBB Türkiye Teknoloji Buluşmaları programına davetli olarak katıldık.