MENTMONEWS Sayfa 2

Medipol Kariyer Zirvesi’nde Dünden Bugüne Dijital İK Üzerinde Konuştuk

Medipol Kariyer Zirvesi’nde Dijital İK Üzerinde Konuştuk

İstanbul Medipol Üniversitesi İnsan Kaynakları Kulübü’nün düzenlediği Medipol Kariyer Zirvesi ’19 etkinliğinde bizde yerimizi aldık. Kurucu ortağımız Kağan Kamacıoğlu “Dünden Bugüne Dijital İK” konulu konuşması ile dijitalde değişen insan kaynakları alanıyla ilgili dinleyicileri bilgilendirdi.

ADVENTURE ’19 - Macera Turizmi ve Sporları Fuarındaydık

ADVENTURE ’19 - Macera Turizmi ve Sporları Fuarındaydık

ADVENTURE - Macera Turizmi ve Sporları fuarında yerimizi aldık. Etkinlik odaklı turizmi ve macera sporlarına artan ilginin oluşturduğu sektörel network ihtiyacına cevap veren ADVENTURE TURKEY ’19, sektörün birbiriyle bağlantılı alanlarını bir araya getiren tek fuar olma özelliğini taşır.

ATRAX’19 Endüstri Fuarındaydık

ATRAX’19 Endüstri Fuarındaydık

14 – 16 Şubat 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ATRAX’da eğlence ve rekreasyon fuarında biz de bulunduk.

Adres Gezgini “Dijital Dönüşüm” Eğitiminde Buluştuk

Adres Gezgini “Dijital Dönüşüm” Eğitiminde Buluştuk

Adres gezgini tarafından gerçekleştirilen, Online Tüketici Davranışları ve Google Çözümleri eğitiminde biz de bulunduk.

İdeasoft Dijital Performans Günlerinde Yerimizi Aldık

İdeasoft Dijital Performans Günlerinde Yerimizi Aldık

Google Analytics üzerinden sitenize gelen ziyaretçileri birçok farklı segment üzerinden analiz etme imkânı sunan İdeasoft, Dijital Performans Günleri düzenledi. 3. bölümü gerçekleşen Google Analytics ile Veri Analizi Eğitiminde, Google Adwords alanında uzmanlaşmak isteyen katılımcılar ağırlandı.

Türkiye Teknoloji Buluşmalarında Yerimizi Aldık

Türkiye Teknoloji Buluşmalarında Yerimizi AldıkTOBB, ATSO, TEB, Gittigidiyor, Turkcell, Ticimax, Pegasus, Sefamerve, F.I.T Solutions, Emarsys Dorabase, Ayen Software, Kariyer.net, Q’in Medya, Pepakura ve EticaretSEM gibi birçok büyük markanın CEO, kurumsal iletişim, pazarlama direktörlerinin de konuşmacı olduğu TOBB Türkiye Teknoloji Buluşmaları programına davetli olarak katıldık.