Doğal Besin Takviyesinin Güvenilir İsmi Hanzena, MentMon ile Buluştu

Doğal Besin Takviyesinin Güvenilir İsmi Hanzena, MentMon ile Buluştu

Tamamen doğal içerikleriyle hayatınıza dokunacak Hanzena, MentMon Reklam Ajansı ile iş birliğinde!

Han Şirketler Grubu'nun bir parçası olan, Hanzena bitkisel gıda takviyeleri firması sizi ve cildinizin sağlığını düşünüyor. Omega3, multivitamin, kolajen ve dolgunlaştırıcı kırışıklık karşıtı kremiyle sektörde var olan Hanzena firması, dijitaldeki yerini MentMon Reklam Ajansı ile birleştirdi. Sosyal medyasından, logo çalışmalarına kadar birçok süreci beraber yürütmenin keyifli heyecanını doruklarda yaşıyoruz.

Hanzena, takviye gıdalarında bulunan vitamin, mineral, propolis ve gingeng gibi içerikleri sayesinde vücudun ihtiyacı olan tüm eksikleri en doğal yoluyla tamamlama imkânı sunarak, zamanı durduracak etkileri sizler için bir araya getiriyor. Tamamı doğal içeriklerden oluşan Hanzena ürünleri ile hücre yenilenmesi, bağışıklık sisteminin güçlenmesi, vücut direncinin artması gibi birçok fayda sağlayarak, kendinize en iyi bakımı sunabilirsiniz.

Ayrıca sektörde büyük ses getirecek yeni ürünleri de yolda. İsim, logo ve pazarlama süreçlerinin tamamında MentMon Reklam Ajansı olarak kreatif çalışmalar ile eşlik ediyoruz. Maddi özgürlük, başarılı bir kariyer hedefi ve hayata katılacak bir değer vaat eden Hanzena ile birlikte çıktığımız bu yoldan son derece mutluluk duyuyor ve her işimize heyecanımızı da ekliyoruz.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.