Instagram Şimdi De “Favoriler” ile Gündemde!

Instagram Şimdi De “Favoriler” ile Gündemde!

Twitter üzerinden gelen açıklamaya göre Instagram, “Favoriler” adlı yeni bir özelliği uygulamaya kazandırmayı amaçlıyor.

Sevilen platform Instagram, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada uygulamaya yeni bir özellik katacaklarını duyurdu. Buna göre, takip ettiğiniz kişilerin gönderilerini bir kronolojik sıraya göre görebileceksiniz. Yani kimi daha çok takip ediyor ve seviyorsanız, o kişi üstte olacak. İnsanların deneyimleri üzerinde daha fazla bilgiye sahip olmak istediklerini açıklayan bu uygulama hakkında daha fazla bilgi için 2022 yılını beklememiz gerekiyor… Neyse ki az kaldı.

Şu anda henüz test aşamasında olan özellik, kullanıcılara kendileri için en iyisini tercih etme imkânı sunuyor. Bu şekilde her bir insanın sosyal medya uygulamasında geçirdiği zaman kişisel zevkine göre şekillenmiş oluyor. Instagram’ın kendi ağzından yapmış olduğu “hakkınızda daha fazla bilgiye sahip olma” açıklamasını da göz önüne aldığımızda birçok insan yine de bu riski alıp yeni özelliği deneyecektir. Ya, siz?

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.