Kendinizi Yeniden Bulacağınız Bir Program: Aşka Erenler Oratoryoları, MentMon’da!

Kendinizi Yeniden Bulacağınız Bir Program: Aşka Erenler Oratoryoları, MentMon’da!

Derinlikli bir içsel yolculuğun başlangıcı olacak Aşka Erenler Oratoryoları’nın, dijital pazarlama süreçlerini ve medya sponsorluğunu MentMon Reklam Ajansı olarak yürütecek olmanın heyecanı içerisindeyiz.

Tarihimize nüfus etmiş mimari, tasavvuf, devlet yönetimi ve bilim gibi pek çok konuda hayatımıza dokunarak, değer katmış olan önemli isimlerin hikmetlerini oratoryo şeklinde izleyiciyle buluşturacak olan bir yolculuk düşünün…

İsmini, yaptığı iş ne olursa olsun varlığını derin bir arayışa adamış kişiliklerin nidasından alan Aşka Erenler, dünyaya farklı bir açıdan bakmanıza neden olacak. “Bir Nefeste Aşk” isimli ilk programıyla izleyicileri ile buluşacak olan Aşka Erenler Oratoryosu, Hz. Mevlana’nın hayatından kıssaların sahneleneceği, musiki eserlerin icra edileceği ve şiirlerle aşk bahçelerinde gezinti yaparak içsel yolculuğunuza bir fener olacak.

“Etkinlikten çıkan kişi, eski siz olmayacaksınız!” sloganıyla çıktığımız bu yolculukta yer alacak değerli isimler arasında ise senaryolarıyla UNESCO Yaşayan İnsan Mirası seçilen Yusuf Duru, eser icralarıyla Türk musiki alanında usta isim Özcan Uçarer, usta tiyatrocu Ali Solmaz, şair ve oyuncu kimliğiyle tanılan Mehmet Zeyd Yıldız ile birlikte yol alacağız.

Aşka Erenler Oratoryoları’nın ilk serisi olan Bir Nefeste Aşk programı 17 Aralık 2021 tarihinde İstanbul Şişli Profilo Sahnesi’nde izleyicileri ile buluşacak. Etkinlikte görüşmek üzere… Biletler Biletix’de.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.