Müjde! Google Meet ile Gmail Birleşiyor

Müjde! Google Meet ile Gmail Birleşiyor

Toplantıların popüler uygulaması Goog Meet, şimdi de Gmail ile birleşerek direkt olarak sesli ve görüntülü görüşme yapmanızı sağlayacak!

Yakın bir zamanda Gmail’i kendine entegre edecek olan Google, sohbet sekmesinin sağ üst köşesinde bulunacak olan ikonlarla sesli ya da görüntülü olarak görüşme yapmanızı kolaylaştıracak. Bu yeni özellikle birlikte karşınızdaki insana link atmakla vakit kaybetmek yerine, direkt olarak aramayı başlatabileceksiniz.

Şimdilik yalnızca iki kişi arasında gerçekleştirilecek bu özelliğe, yakın bir zamanda daha fazla kişinin katılım sağlaması bekleniyor. Eğer bu yeni özellikten yararlanmak istiyorsanız, Gmail uygulamasını mutlaka kullanmanız gerektiğini unutmamalısınız. Bunun dışında uygulamanın en yararlı kısmı ise sesli ya da görüntülü aramalar arasında sorunsuz olarak geçiş yapabilmek!

Gün geçtikçe bizi her yeni özelliğiyle şaşırtmaya devam eden Google, bu seferki hamlesi ile rakiplerine fırsat vermeyecek gibi gözüküyor. Bakalım, Google Meet daha fazla kullanıcıyı kendine çekebilecek mi?

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.