Soru Sorma Kutucukları Tekrar TikTok’ta!

Soru Sorma Kutucukları Tekrar TikTok’ta!

Popüler bir sosyal medya uygulaması olan TikTok, şimdi de kullanıcılarını çok sevindirecek bir özellikle geri geliyor!

Oldukça sevilen bir uygulama olan TikTok, içerik oluşturucularına sunduğu soru- cevap uygulamasıyla gündemde. Bu seçenekle birlikte takipçilerine çeşitli sorular yönlendirme imkânı sunan uygulama, üreticilerle aralarında bir sosyal ortam kurulmasına imkân sağlıyor. Bu özellik takipçileri çok sevindirdi derken, TikTok bir süre sonra özelliğe son vermişti. Şimdi ise daha fazla seçenek ekleyerek tekrardan platforma dahil etti.

Daha fazla seçenekle geldiğinden bahsetmiştik. O seçeneklerden bir tanesi ise sorulan sorulara yalnızca istediğiniz kişilerin cevap vermesi oldu. Ayrıca soru- cevap özelliğinin profilinizde görünüp görünmeyeceğine siz karar veriyorsunuz. Yani, yeni dahil edilen bu özelliğin tüm filtreleme işlemlerine kendiniz karar verebilirsiniz. .

Kullanıcılarına sağladığı yeni özellikle TikTok, Instagram’ın soru kutucuklarıyla oldukça benzerlik gösteriyor. Belki de dijital dünyadaki rakibine bir gönderme yapıyordur… Peki, kullanıcılarına benzer özellikleri sunan bu iki popüler uygulamanın hangisini kullanmayı daha çok seveceğiz dersiniz?

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.