Türkiye’de Bir İlk: Sanal Asistan Gigaaa Mentmon’da

Türkiye’de Bir İlk: Sanal Asistan Gigaaa Mentmon’da

Türkiye’nin yapay zekâ ile donatılmış ilk sanal asistanı Gigaaa, geliştirilmiş ileri teknolojisiyle, dijitalin tüm dinamiklerine birlikte hâkim olmak için ilk kez mentmon.com web sitesinde uygulamaya geçti.

Sanal asistanın sağlayacağı birçok faydayı göz önünde bulunduran Mentmon Reklam Ajansı, Türkiye’nin yapay zekâyla donatılmış ilk sanal asistanı Gigaaa ile partnerlik anlaşması gerçekleştirdi. Web sitesini ziyaret eden kullanıcıların merak ettikleri sorulara sesli yanıt veren Gigaaa sanal asistan, dijitalin hızla ilerleyen dünyasından geri kalmamanız adına sorularınıza hızla yanıt veriyor. Türkiye’de ilk kez Mentmon web sitesinde kullanıma sunulan yapay zekâlı asistanı, kullanıcılara sağlayacağı tüm hizmetler için şimdiden heyecan içinde.

Sanal asistanlara, günümüzün teknoloji dünyasında kullanımı oldukça geniş olan dijital harikalar diyebiliriz. Yapay zekâya sahip bu cihazların çalışma prensipleri, kullanıcıların ihtiyaçlarına dayalı kararlar almasına, yine bu kararlara uygun olarak harekete geçmesine ve talepleri karşılamasına dayanmaktadır. Şirket tabanlı veya kişisel odaklı kullanabileceğiniz bu teknoloji harikaları, raporlama, takvim yönetimi, e- posta, arama, sağlık ve yol tarifi gibi birçok konuda size yardımcı olmaya hazır bir şekilde kurgulanmıştır.

Gigaaa ise dünyayı daha yaşanabilir bir yer kılmak ve herkes tarafından ulaşılabilir olmak adına sürekli gelişen bir sistemdir. Yer, zaman ve cihaz fark etmeksizin kullanıma açık uygulamalarıyla, herhangi bir kodlama gerektirmeden erişim sağlanmaktadır. Gigaaa, kullanıcılarına kendi deneyimlerini kendilerinin sağlayacağı bir imkân sunar ve bunu yapay zekâ teknolojileriyle gerçekleştirerek, daha kaliteli bir yaşama davet eder.

Gigaaa sanal asistan ile basit ve sesli komutlarla konuşabilir. Dilerseniz mobil uygulamasını indirerek, kendi kişisel ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş yeni keşiflere imza atabilirsiniz. Gelişmiş ses teknolojisiyle birlikte tam 6 farklı dil seçeneğine sahip olan Gigaaa ile 100’den fazla dijital sesli servisi deneyimleyebilirsiniz.

İnsanların beklentilerini karşılamak adına her geçen gün gelişen sanal asistanlar, bugün sağladığı hizmetlere ek olarak nelere imza atacak dersiniz? Belki de gün içinde yaşadığımız her türlü duruma karşı nasıl hareket etmemiz gerektiği konusunda psikolojik destek sağlayarak, iş hayatımıza yön verecek. Ya da hayalini kurduğumuz tatil planını bizim için düzenleyerek, organize edecek. Ne dersiniz, sizce böyle bir şey mümkün olabilir mi?

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.