Türkiye’nin En Büyük Ağız ve Diş Sağlığı Grubu Hospitadent, MentMon’da!

Türkiye’nin En Büyük Ağız ve Diş Sağlığı Grubu Hospitadent, MentMon’da!

Türkiye’nin en büyük ağız ve diş sağlığı gurubu olan Hospitadent, sağlık alanındaki 35 yıllık tecrübesini, MentMon Reklam Ajansı’nın kreatif çalışmaları ile sizlere sunmaya hazırlanıyor. Bu anlaşma ile sağlık ve dental turizm sektörün dinamiklerini birlikte yakalayacak.

2006 yılında kurulan Hospitadent, "İlk günden beri, bütün işimiz diş" sloganıyla ilerleyerek, dünya standartlarında hizmet vermektedir. 17 yıl içerisinde toplamda 14 şubeye ulaşan ve modern tıbbi cihazları, seçkin doktor kadrosu, uzaman personeliyle birlikte müşterilerini ayrıcalıklı bir diş sağlığı dünyasında ağırlamaktadır.

2020 yılında Turquality Marka Destek Programı kapsamına girmeye hak kazanan Hospitandet, uluslararası pazarda kendi markalarıyla birlikte olumlu bir imaj oluşturmuştur. Ayrıca devlet destekli ilk markalaşma programında bulunarak, bu alanda tek diş sağlığı grubu olmanın gururunu yaşamakta.

MentMon Reklam Ajansı olarak, sağlık sektöründe kendini kanıtlamış ve büyük başarılara imza atmış olan Hospitadent’in 360 ° ajans tercihi olmaktan oldukça gururluyuz. Teşekkürler Hospitadent.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.