WEB TASARIM

Harika bir ürün veya hizmetiniz var fakat bunu herhangi bir yerde sergilemiyor ve müşteri adaylarınızın ulaşabileceği bir yerde bulunmuyorsunuz. Peki, sizce bu hikâyede satış gerçekleşme ihtimali nedir? Bize göre de neredeyse imkânsız. Dijital dünyada da eğer bir web siteniz yoksa bir mağazanız yok demektir. Web siteniz, sizin kimlik kartınızdır. Kendinizi yansıtın…

1

Şık bir ürün satıyor ve web sitenizin tasarımı da bu şıklığa ayak uydurmuyorsa hedef kitleniz, kendinizi nasıl ifade ettiğinizle yetinmeyecektir. Bu nedenle kurumsal yapınızı, değerlerinizi, duruşunuzu, hedeflerinizi yansıtacak bir web siteniz yoksa kendinizi anlatmakta yetersiz kaldınız demektir.

Kullanıcı deneyimi açısından web arayüzünün anlaşılabilir olması site etkileşimini etkileyen en önemli unsurdur. Kişilerin aradığı şeye kolayca ulaşabilmesi, okunabilir yazı fontu tercihi, site içi görsel kalitesi, sayfa içi renk uyumu, web sitenin farklı ekranlar için uyumlu olması, iletişim sayfasının ulaşılabilirliği ve kullanışlılığı tüm bu süreci etkileyen unsurlardandır.

2

Web tasarımı sürecinde sizler için neler yapacağımızı kısaca özetlersek;

  • Marka Kurumsal Kimliğine Uygun Tasarım
  • Kullanıcı Deneyimini Olumlu Etkileyen Site Düzeni
  • Web Site Kullanıcı Arayüz Tasarımı
  • Canlı Destek, Chatbot, Voicebot, AI Uygulama Desteği
  • Web Site İçerik Üretimi Ve Tasarımı

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.